Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Drużynowe Mistrzostwa Polski NO-GI i GI

07-03-2019
Masz ochotę na niezwykłe widowisko dla fanów sportu? 24 marca w hali OSiR-u odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ NO-GI i GI FIGHT. Zawody organizowane są przez MULKS Junior Dzierżoniów. Na najlepszych zawodników turnieju czekają atrakcyjne nagrody. Wstęp wolny.

Masz ochotę na niezwykłe widowisko dla fanów sportu? 24 marca w hali OSiR-u odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski BJJ NO-GI i GI FIGHT. Zawody organizowane są przez MULKS Junior Dzierżoniów. Na najlepszych zawodników turnieju czekają atrakcyjne nagrody. Wstęp wolny.

Do 20 marca opłata startowa to 800 zł. Zgłoszenia należy kierować na e-mail: norbert.warchol@interia.pl.
Opłata startowa wynosi 600 zł (mężczyźni) oraz 250 zł (kobiety), w dniach 14-20 marca – 800 zł. Nie ma możliwości zapisania zespołu w dniu zawodów. Zawody zostaną zorganizowane na 4 matach. Jest możliwość walczenia w butach zapaśniczych.

Wymagane będą ubezpieczenie NNW. Szczegóły pod numerem tel. 693 981 359.

Regulamin

Plan zawodów NO GI:
8.00 - przyjazd ekip
8.00 - 9.45 - waga i weryfikacja zawodników NO GI
10.00 - rozpoczęcie walk
14.00 - zakończenie walk
13.00 - przyjazd ekip GI
13.00 – 13 45 - waga i weryfikacja GI
14.30 - rozpoczęcie walk
17.00 - dekoracja oraz zakończenie zawodów
Harmonogram może ulec zmianie z powodu liczby zgłoszeń drużyn.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky7°C

JutroPartly cloudy9°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne