Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Doceniamy działania dzierżoniowskich wolontariuszy

13-11-2019
Znasz uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy chętnie udzielają się jako wolontariusze ? Chciałbyś ich wesprzeć i podziękować im za trud ich pracy? Zgłoś swojego wolontariusza do konkursu „Wolontariusz roku 2019”.

Znasz uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy chętnie udzielają się jako wolontariusze? Chciałbyś ich wesprzeć i podziękować im za trud ich pracy? Zgłoś swojego wolontariusza do konkursu „Wolontariusz roku 2019”.

Wystarczy wypełnić formularz i opisać działalność kandydata. Dokumenty należy składać do 20 listopada osobiście w siedzibie Fundacji Manufaktura Inicjatyw w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 24, tel 74 834 24 79. Uzupełnieniem zgłoszenia w formie formularza może być płyta, na której zostanie nagrana krótka prezentacja multimedialna (czas wyświetlania do 5 minut) dotycząca działalności zgłaszanego wolontariusza.

Celem konkursu organizowanego przez Dzierżoniowskie Centrum Wolontariatu jest promowanie idei wolontariatu i uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności młodych ludzi, którzy nieodpłatnie wykonują pożyteczne zadania na rzecz mieszkańców lub instytucji Dzierżoniowa.

Nagrody dla wolontariuszy zostaną rozdane podczas uroczystej Gali Wolontariatu, na którą zapraszamy 26 listopada.

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin konkursu

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy10°C

JutroPartly cloudy27°C