Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dobre filmy w „Zbyszku”

07-06-2018
Komedie, filmy akcji, filmy przygodowe, biograficzne i familijne – w czerwcu każdy znajdzie coś dla siebie w repertuarze Kina Zbyszek.

Komedie, filmy akcji, filmy przygodowe, biograficzne i familijne – w czerwcu każdy znajdzie coś dla siebie w repertuarze Kina Zbyszek.

W weekend 8-10 czerwca na ekranie królował będzie „Deadpool 2” – amerykańska komedia pełna akcji z dubbingiem  - od piątku do niedzieli o godz. 20.00.

15-17 czerwca to wybór spośród trzech filmów. „Przygoda Nelly” (przygodowy, familijny), „Pozycja obowiązkowa” (komedia) i „Przebudzenie dusz” (dramat, horror).

Kolejny weekend 22-24.06 to spotkanie z gwiezdnymi bohaterami  - „Han Solo: Gwiezdne Wojny – Historie”. Przewidziano projekcje 3D i 2 D.

A na koniec czerwca (29-30) do wyboru: „Odlotowy nielot (animacja, przygodowy), „I że ci nie odpuszczę” (komedia romantyczna) oraz „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” (biograficzny, dramat, kryminał).

Bilety w cenie 16 zł normalny, 14 złotych ulgowy oraz 5 zł okulary 3D – do nabicia w kasie kina.

Polecane informacje:

 • Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór. Fot: telewizja Sudecka

  Ruszyła duża promocja Gór Sowich

  Za pozyskane przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska unijne pieniądze promujemy wśród mieszkańców Dolnego Śląska piękno naszych gór.

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2019 – wspólnie zmieniamy Dzierżoniów

  Po raz czwarty mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli zdecydować, na co wydać milion złotych przeznaczony na realizację zadań z Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym...

  Czytaj dalej
 • Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia miasto przeznaczy ponad milion złotych. To pieniądze tylko na działania społeczne, bo równolegle trwa największa w historii Dzierżoniowa inwestycja realizowana właśnie z myślą o seniorach – mówi burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski.

  Milion złotych i „jubileuszowa” karta seniora

  Trzy tysiące dzierżoniowskich seniorów posługuje się już specjalną kartą uprawniającą do lokalnych i ogólnopolskich ulg. - W tym roku na wsparcie osób po 60. tym roku życia...

  Czytaj dalej
 • Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np. korzystając z darmowej aplikacji dostępnej na stronie miasta.

  Zostaw 1% w Dzierżoniowie i wspieraj lokalnie

  Kolejny raz zachęcamy aby rozliczając podatki wspierać organizacje działające na rzecz mieszkańców Dzierżoniowa. Można to zrobić zarówno poprzez e-pit lub osobiście, np....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky7°C

JutroPartly cloudy9°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne