Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Dla kogo nowy samochód? Zobaczcie szczęśliwe losy

28-05-2018
Czekamy na właściciela szczęśliwego losu, który uprawnia do odebrania nowego samochodu – głównej nagrody Dzierżoniowskich Prezentacji.

Czekamy na właściciela szczęśliwego losu, który uprawnia do odebrania nowego samochodu – głównej nagrody Dzierżoniowskich Prezentacji.

Właściciel losu o numerze 2283 może już planować podróże swoim nowym autem.

Zanim jednak odjedzie w wymarzonym kierunku trzeba załatwić kilka formalności. Najważniejsze jest zgłoszenie się ze zwycięskim losem do 28 czerwca do Wydziału Rozwoju Miasta (w godzinach pracy urzędu). Przekroczenie tego terminu jest równoznaczne z utratą prawa do nagrody.

Podczas finału, na scenie, w obecności mieszkańców i mediów wylosowano także cztery nagrody pocieszenia – rowery trekkingowe. Trafią one do właścicieli losów o numerach:

 • 5341
 • 0049
 • 5487
 • 0026

Zobacz filmik z losowania

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky0°C

JutroPartly cloudy3°C