Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Czy zgłosiłeś już swój pomysł do DBO?

23-01-2017
Chcesz coś zmienić w mieście? Najprostszy sposób to złożenie wniosku do budżetu obywatelskiego. Na projekty mieszkańców czekamy do 15 lutego, zostało więc niewiele czasu. A do rozdysponowania jest 1 000 000 zł.

Chcesz coś zmienić w mieście? Najprostszy sposób to złożenie wniosku do budżetu obywatelskiego. Na projekty mieszkańców czekamy do 15 lutego, zostało więc niewiele czasu. A do rozdysponowania jest 1 000 000 zł.

Dziś przyjęliśmy kolejny wniosek, który dotyczy wykonania odwodnienia i modernizacji podwórza przy ul. Grota Roweckiego przy numerach 18, 20, 22, 24.

Zgłoszony pomysł ma wpłynąć na polepszenie standardu życia mieszkańców, przede wszystkim starszych i schorowanych osób mieszkających w okolicznych blokach. Dzięki niemu mieszkańcy mają mieć zapewnioną wygodniejszą komunikację wokół budynków.

Projekt przewiduje wykonanie odwodnienia, wylewki oraz boksu na pojemniki na odpady, a także wyremontowanie chodnika i schodów wokół obiektów. Pomysłodawca przewidział również zamontowanie oświetlenia na dwóch słupach stojących w podwórzu i wyrównanie ogrodzenia przed blokiem od strony ulicy.

Wniosek jest teraz weryfikowany przez poszczególne wydziały urzędu, a o tym, czy przejdzie weryfikację pozytywnie, dowiemy się w najbliższych tygodniach.

Jeśli i w Waszej okolicy widzicie coś, co wymaga zmiany, lub macie pomysł na coś nowego, co mogłoby zaistnieć w naszym mieście, zachęcamy do składania wniosków. Zmieniajmy nasze miasto!

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy-4°C

JutroPartly cloudy-7°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne