Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Czy na Makowym powstanie teren rekreacyjny?

13-02-2017
To zależy w dużej mierze od samych mieszkańców Dzierżoniowa. Taki projekt zgłosił do Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 Waldemar Syskowski.

To zależy w dużej mierze od samych mieszkańców Dzierżoniowa. Taki projekt zgłosił do Dzierżoniowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 Waldemar Syskowski.

Zapomniany plac zabaw przy ulicy Wieniawskiego nie jest dziś miejscem, w którym dzieci mogą spędzać czas wolny i rozwijać swoją kreatywność. Pomysłodawca chciałby, aby ten teren tętnił życiem, a korzystać z niego mogły osoby w różnym wieku. W planie zagospodarowania przewiduje modernizację boiska, stworzenie miejsca do gry w koszykówkę, jak i siatkówkę, a także plac zabaw. Proponuje również stworzenie przestrzeni dla osób starszych. Z myślą o nich planuje kilka urządzeń do ćwiczeń. - Na osiedlu mieszkają ludzie w różnym wieku, którzy rozmaicie spędzają czas wolny. Chciałbym, aby każda z nich znalazła tam coś dla siebie – mówi Waldemar Syskowski.

Czekamy na kolejne propozycje w ramach DBO. Termin składania wniosków to 15 lutego. Jeśli kiełkuje w waszej głowie pomysł na zmianę, a boicie się, że proces złożenia wniosku jest trudny – pomożemy w jego wypełnieniu. Wnioski, które przejdą weryfikację pozytywnie i spełnią wymagania regulaminu, zostaną poddane głosowaniu.

Polecane informacje:

 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej
 • Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż, jak kochasz Dzierżoniów i odbierz naklejkę

  Kochasz Dzierżoniów? Okaż to!

  Lada moment Walentynki. W święto miłości i zakochanych rozdajemy upominki tym, którzy zechcą się z nami podzielić uczuciami do naszego miasta. Przyjdź do Biura Promocji, pokaż,...

  Czytaj dalej
 • Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania tysiącom odwiedzających swojej oferty i możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych, a dla przedsiębiorców rozpoczynających lub otwierających swoje nowe biznesy to również najlepsza forma reklamy.

  Prezentacje 2018 - sprawdź ofertę

  Dzierżoniowskie Prezentacje są cyklicznym wydarzeniem promującym gospodarkę Ziemi Dzierżoniowskiej, wytwarzane u nas produkty i oferowane usługi. To przestrzeń do pokazywania...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky-8°C

JutroFair-8°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne