Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Czas na łącznik na Różanym, od wtorku zmiany

29-09-2017
We wtorek wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu. Wynika ona z rozpoczęcia inwestycji polegającej na przebudowie łącznika prowadzącego od. ul. Sikorskiego, wzdłuż budynków nr 4 i 5.

We wtorek wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu. Wynika ona z rozpoczęcia inwestycji polegającej na przebudowie łącznika prowadzącego od ul. Sikorskiego wzdłuż budynków nr 4 i 5.

Wspólna inwestycja Dzierżoniowa (355 tys. zł)  i Spółdzielni Mieszkaniowej (70 tys. zł) zakończy się w grudniu.

Na liczącym 160 metrów łączniku ułożona zostanie nawierzchnia z masy asfaltowej, będzie też chodnik, którego bardzo brakowało, odwodnienie i oświetlenie drogi (LED). Osiedle zyska też dodatkowe miejsca parkingowe.  

Po zakończeniu inwestycji w tym miejscu zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy z wjazdem od ul. Sikorskiego.

Szczegółowych informacji o tej inwestycji udziela kierownik budowy - Marcin Śliwiński – tel. 74 81 03 598. Można je też otrzymać kontaktując się z pracownikami Wydziału Inwestycji – Lucyna Rusek - tel. 74 645 03 95, e-mail: lrusek@um.dzierzoniow.pl i Piotr Czekański - tel. 74 645 08 85,e-mail: pczekanski@um.dzierzoniow.pl

Wykonawcą robót jest wyłoniona w przetargu firma „ROKAM II”.

Załącznik: 

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne