Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Co „Zbyszek” poleca w styczniu?

04-01-2019
Komedie, thriller i filmy przygodowe – to wszystko w repertuarze dzierżoniowskiego kina w pierwszym miesiącu 2019 roku. Na ekranie pojawią się m.in. „Aquaman”, „Królowa Śniegu” i „Chłopiec z burzy”.

Komedie, thriller  i filmy przygodowe – to wszystko w repertuarze dzierżoniowskiego kina w pierwszym miesiącu 2019 roku. Na ekranie pojawią się m.in. „Aquaman”, „Królowa Śniegu” i „Chłopiec z burzy”.

Pierwszy weekend stycznia to wybór między przygodowym „Aquamanem” a polską komedią romantyczną „Pech to nie grzech”.  Wyjątkowo w środę, 9 stycznia, zapraszamy na bezpłatną projekcję filmu „Edvard” zrealizowanego przez Pieszycka Grupę Filmową w reżyserii Arkadiusza Drygasa.

W dniach 11-13 stycznia na ekranie dzierżoniowskiego kina zobaczymy  „Królową śniegu: po drugiej stronie lustra” w rosyjskim wydaniu oraz premierowo Escape Room. Kolejny weekend (19-20)to propozycje filmów przygodowych: „Chłopiec z burzy” i „Władca Paryża”.

Za to w ostatni weekend stycznia w „Zbyszku” królować będzie „Miszmasz czyli kogel mogel 3”.

Bilety w cenie 16 zł normalny, 14 zł ulgowy można nabyć w kasie przed seansami lub na stronie www.dok.pl w zakładce kup bilet.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
6
7
8
9
13
14
16
17
21
22
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair2°C

JutroCloudy12°C