Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Ciechocinek czeka na seniorów

22-07-2014

Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dzierżoniowie zaprasza seniorów, zarówno tych zrzeszonych, jak i nienależących do organizacji, na 10-dniowe wczasy do Ciechocinka. Dodatkową atrakcją bedzie możliwość uczestniczenia w dniach 1-2 sierpnia w 18 Międzynarodowy Festiwal Kultury i Piosenki Romskiej.

Wczasy zaplanowano w terminie od 29 lipca do 8 sierpnia. Kosztują 1.010 zł odo osoby, w cenie jest zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd autokarem. Zapisy w biurze Związku przy ul. Pocztowej 1 od poniedziałku do środy w godzinach 9.00-13.00. Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 74 831 58 97.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy3°C

JutroLight rain showers7°C