Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Bezpłatne zabiegi dla seniorów

28-04-2017
Salon kosmetyczny Nefretete z sfinansował i przeprowadził wśród dzierżoniowskich seniorów zabiegi podologiczne. Z oferty skorzystało 21 mieszkańców.

Salon kosmetyczny Nefretete z sfinansował i przeprowadził wśród dzierżoniowskich seniorów zabiegi podologiczne. Z oferty skorzystało 21 mieszkańców.

Przeprowadzenie takich zabiegów zainicjowała Dzierżoniowska Rady Seniorów, a konkretne osoby wskazały organizacje senioralne, wybierając mieszkańców potrzebujących takiej pomocy.

W tym roku działająca przy burmistrzu Dzierżoniowska Rada Seniorów skupia się na kwestiach związanych ze zdrowiem osób starszych. Wartym przypomnienia ubiegłorocznym działaniem rady było wprowadzenie pudełka życia.  

Salon Nefretete udziela także ulg mieszkańcom posiadającym Dzierżoniowską Kartę Seniora, oferując 10 % zniżki na usługi podologiczne, fryzjerskie i kosmetyczne.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
19
21
26
28
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy13°C

13°C

JutroPartly cloudy20°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne