Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Akademia Przedsiębiorczości 2017 - zapisy

08-09-2017
Rozwój firmy, zarządzenie strategiczne, zarządzanie zespołem sprzedaży i skuteczne zarządzanie zasobami ludzkim. Z tych trzech paneli będą mogli skorzystać uczestnicy najbliższej Akademii Przedsiębiorczości.

Rozwój firmy, zarządzenie strategiczne, zarządzanie zespołem sprzedaży i skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi. Z tych trzech paneli będą mogli skorzystać uczestnicy najbliższej Akademii Przedsiębiorczości.

Wydarzenie gospodarcze organizowane jest przez Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego i Centrum Aktywizacji Społecznej. Spotkania odbywać się będą w październiku i listopadzie.

Zapisy prowadzone są do 15 września. Swój udział można zgłosić wypełniając elektroniczny formularz. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń, jednak pierwszeństwo mają przedsiębiorcy z Dzierżoniowa.

Spotkania w ramach Akademii Przedsiębiorczości 2017 odbywać się będą w Centrum Aktywizacji Społecznej w Dzierżoniowie, ul. Nowowiejska 88. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału i materiały szkoleniowe. Koszt udziału w pojedynczym panelu wynosi 40 zł. Z tych środków sfinansowany zostanie catering.

W trakcie każdego panelu możliwe będą dodatkowe, odpłatne (z refundacją do 80 % wartości usług) szkolenia oraz doradztwo, także indywidualne.

Formularz zgłoszeniowy

Terminy spotkań:

 • Zarządzanie strategiczne i rozwój firmy – 6-7.10.2017r.
 • Skuteczne techniki sprzedaży i zarządzie zespołem sprzedażowym -  27-28.10.2017r.
 • Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi - 24- 25.11.2017r.

Polecane informacje:

 • Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Młodzi dzierżoniowianie wybrali

  Spośród dziewięciu projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji młodzieżowego budżetu partycypacyjnego dzierżoniowska młodzież w piątek 20 października wybrała cztery.

  Czytaj dalej
 • Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Smog już za rogiem? Jak sprawdzić jakość powietrza?

  Z nadchodzącą zimą w polskich miastach wraca temat smogu i niskiej emisji. Gdzie i w jaki sposób sprawdzać stan powietrza i na co zwracać szczególna uwagę?

  Czytaj dalej
 • Zapraszamy na III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  III Dolnośląskie Forum Business & Motivation Dzierżoniów

  Dorota Wellman, Jakub B. Bączek, Paweł Tkaczyk, MESAJAH, targi, strefa networkingu– brzmi dobrze? Bądź z nami 28 kwietnia na jedynym takim evencie w regionie. Już teraz zajmij...

  Czytaj dalej
 • - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie z Rafałem Pawłowskim.

  Burmistrz Dzierżoniowa czy lider Ziemi Dzierżoniowskiej?

  - Narcyzem nie jestem. Samouwielbienie jest pierwszym krokiem do tego, aby zrezygnować i znaleźć sobie inne zajęcie – mówi Dariusz Kucharski, burmistrz Dzierżoniowa, w rozmowie...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
5
7
8

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajSnow-1°C

JutroPartly cloudy2°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne