Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Ach co to było za wydarzenie…

27-09-2019
Wiadomo nie o dzisiaj, że Środowiskowe Domy Samopomocy dają możliwość swoim uczestnikom rozwijać zainteresowania, pasje oraz talenty.

Wiadomo nie od dzisiaj, że Środowiskowe Domy Samopomocy dają możliwość swoim uczestnikom rozwijać zainteresowania, pasje oraz talenty.

26 września ponad 30 uczestników z 6 ŚDS-ów (z Wałbrzycha, Strzelina, Bielawy, Żmigrodu, Kluczborka i Dzierżoniowa) prezentowało swoje różnorodne talenty, tj. choreografie, taneczne, wokalne, aktorskie, plastyczne oraz muzyczne. To już II spotkanie integracyjne zorganizowane przez dzierżoniowski ośrodek, na którym wspólnie bawiło się ponad 100 osób. Ten wspaniały przegląd zakończył się wspólną dyskoteką oraz wręczeniem nagród i podziękowań.

Źródło: Środowiskowy Domy Samopomocy

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
4
5
6
7
10
12
13
16
19
21
26
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy17°C

JutroRain showers14°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne