Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

3. Międzypokoleniowy Konkurs Plastyczny

29-11-2019


Ozdoba choinkowa, ozdoba na świąteczny stół, szopka, a może jeszcze coś innego? Zrób ozdobę bożonarodzeniową w 3. Międzypokoleniowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów dzierżoniowskich szkół podstawowych i ich rodzin.

Dwuosobowa drużyna składająca się z ucznia i członka jego rodziny (mama, tata, babcia, dziadek) przygotowuje dowolną dekorację świąteczną związaną z Bożym Narodzeniem. Technika wykonania prac i forma są dowolne. Każda szkoła może zgłosić pięć prac.

„Pragniemy, aby uczestnictwo w konkursie posłużyło wzmacnianiu więzi rodzinnych, utrwalaniu tradycji świątecznych, a jednocześnie pozwoliło się cieszyć wspólnie i twórczo spędzonym czasem” - zaznaczają organizatorzy.

Prace konkursowe wraz z wypełniona kartą zgłoszenia należy dostarczyć do SP 3 do 11 grudnia do godz. 14.00. Spotkanie laureatów i opiekunów artystycznych oraz wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3.

Regulamin konkursu

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy3°C

JutroLight rain showers7°C