Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

20 nagród na XX Dzierżoniowskie Prezentacje

15-07-2014
W tym roku w Dzierżoniowskich Prezentacjach Gospodarczych odbędzie się 6 loterii. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Sześć loterii tematycznych czeka w tym roku uczestników jubileuszowych XX Dzierżoniowskich Prezentacji. Będzie w nich można wygrać 20 nagród, m.in. telewizory, sprzęt AGD, sportowy czy ogrodniczy. Losy posłużą do głosowania na „Smoka Publiczności“. Dochód z loterii będzie przeznaczony na cele społeczne.

Losy te, w odróżnieniu od dotychczasowych bonów, będą się składały nie z dwóch, a z trzech części. Jedną z nich wrzucimy do urny wybranego wystawcy, tak jak dotychczas. Środkową, największą część zachowany dla siebie – jej posiadanie warunkuje odbiór nagrody. Trzecią część wrzucimy natomiast na stanowisku organizatora, czyli Urzędu Miasta, przed wejściem na halę wystawienniczą. Ważne jest to, by wrzucić ją do odpowiedniej urny – oznaczonej właściwym kolorem poszczególnych loterii. Omyłkowo wrzucone losy z innych loterii nie będą bowiem uwzględniane w losowaniu. Do wyboru będą: „Zdrowie i uroda“, „Kinomaniak“, „Nauka“, „Rozrywka“, „Dom i ogród“ i „Sport“. Nagrodami będą sprzęty odpowiadające tematyce loterii, a więc np. w loterii „Kinomaniak“ – telewizory czy kino domowe, „Sport“ - rowery itd. Losowanie nagród, jak zwykle, odbędzie się na scenie plenerowej w niedzielny wieczór.

Losy loteryjne w cenie 5 zł będzie można nabyć tradycyjnie na stoisku organizatora w trakcie trwania imprezy lub wcześniej, od 15 do 26 września w godz. od 10.00 do 15.00 na dzierżoniowskim rynku lub w kasie Urzędu Miasta w godzinach jego otwarcia. Każdy z uczestników loterii może ich kupić nieograniczoną ilość.

Dochód z poszczególnych loterii będzie w całości przeznaczony na różne społecznie użyteczne cele realizowane przez dzierżoniowskie organizacje pozarządowe.

Do każdej z loterii przypisany jest inny kolor losów:

 • Loteria KINOMIANIAK 2014: na rzecz rodzin i osób w trudniej sytuacji życiowej,
 • Loteria DOM I OGRÓD 2014: na rzecz osób w wieku emerytalnym,
 • Loteria SPORT 2014: na rzecz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej,
 • Loteria ROZRYWKA 2014: na rzecz wspierania kultury, sztuki i ochrony dóbr kultury,
 • Loteria NAUKA 2014: na rzecz osób niepełnosprawnych,
 • Loteria ZDROWIE I URODA: na ochronę i promocję zdrowia.

Polecane informacje:

 • Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

  Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

  Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do...

  Czytaj dalej
 • Oznakuj swój rower

  Specjalne oznaczenie na spodzie ramy Twojego roweru może pokrzyżować plany złodziejowi w przypadku jego kradzieży. Wystarczy zgłosić ją Sraży Miejskiej. Strażnicy rozpoczynają...

  Czytaj dalej
 • Widok osiedla i drogi osiedlowej

  Duże zmiany pomiędzy Korczaka a SP1

  Rozpoczyna się kolejna inwestycja Dzierżoniowa poprawiająca komunikację i zwiększająca liczbę miejsc parkingowych na osiedlach. Od środy w części Różanego zmieni się organizacja...

  Czytaj dalej
 • Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Grunt na własność – co trzeba wiedzieć?

  Mieszkańcy Dzierżoniowa mogą skorzystać z ulgi przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Dotyczy to gruntów pod lokalami mieszkalnymi.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy3°C

JutroLight rain showers7°C