Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

20 nagród na XX Dzierżoniowskie Prezentacje

15-07-2014
W tym roku w Dzierżoniowskich Prezentacjach Gospodarczych odbędzie się 6 loterii. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Sześć loterii tematycznych czeka w tym roku uczestników jubileuszowych XX Dzierżoniowskich Prezentacji. Będzie w nich można wygrać 20 nagród, m.in. telewizory, sprzęt AGD, sportowy czy ogrodniczy. Losy posłużą do głosowania na „Smoka Publiczności“. Dochód z loterii będzie przeznaczony na cele społeczne.

Losy te, w odróżnieniu od dotychczasowych bonów, będą się składały nie z dwóch, a z trzech części. Jedną z nich wrzucimy do urny wybranego wystawcy, tak jak dotychczas. Środkową, największą część zachowany dla siebie – jej posiadanie warunkuje odbiór nagrody. Trzecią część wrzucimy natomiast na stanowisku organizatora, czyli Urzędu Miasta, przed wejściem na halę wystawienniczą. Ważne jest to, by wrzucić ją do odpowiedniej urny – oznaczonej właściwym kolorem poszczególnych loterii. Omyłkowo wrzucone losy z innych loterii nie będą bowiem uwzględniane w losowaniu. Do wyboru będą: „Zdrowie i uroda“, „Kinomaniak“, „Nauka“, „Rozrywka“, „Dom i ogród“ i „Sport“. Nagrodami będą sprzęty odpowiadające tematyce loterii, a więc np. w loterii „Kinomaniak“ – telewizory czy kino domowe, „Sport“ - rowery itd. Losowanie nagród, jak zwykle, odbędzie się na scenie plenerowej w niedzielny wieczór.

Losy loteryjne w cenie 5 zł będzie można nabyć tradycyjnie na stoisku organizatora w trakcie trwania imprezy lub wcześniej, od 15 do 26 września w godz. od 10.00 do 15.00 na dzierżoniowskim rynku lub w kasie Urzędu Miasta w godzinach jego otwarcia. Każdy z uczestników loterii może ich kupić nieograniczoną ilość.

Dochód z poszczególnych loterii będzie w całości przeznaczony na różne społecznie użyteczne cele realizowane przez dzierżoniowskie organizacje pozarządowe.

Do każdej z loterii przypisany jest inny kolor losów:

 • Loteria KINOMIANIAK 2014: na rzecz rodzin i osób w trudniej sytuacji życiowej,
 • Loteria DOM I OGRÓD 2014: na rzecz osób w wieku emerytalnym,
 • Loteria SPORT 2014: na rzecz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej,
 • Loteria ROZRYWKA 2014: na rzecz wspierania kultury, sztuki i ochrony dóbr kultury,
 • Loteria NAUKA 2014: na rzecz osób niepełnosprawnych,
 • Loteria ZDROWIE I URODA: na ochronę i promocję zdrowia.

Polecane informacje:

 • W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta Dzierżoniowa. Stało się to podczas mszy odprawianej w partnerskim Lanškroun.

  Medal miasta dla księdza Zbigniewa Czendlika

  W obecności Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Czechach Barbary Ćwioro i przedstawicieli Dzierżoniowa ksiądz Zbigniew Czendlik odebrał 19 stycznia Medal za Zasługi dla Miasta...

  Czytaj dalej
 • Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych, to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował w 2020 roku.

  Zobacz tegoroczne inwestycje Dzierżoniowa

  Przebudowa dróg na os. Kolorowym, modernizacja ul. Złotej i budowa sieci interaktywnych przejść dla pieszych to najważniejsze inwestycje drogowe, które Dzierżoniów będzie realizował...

  Czytaj dalej
 • Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Dzierżoniów - miliony, które zmieniają miasto

  Ubiegły rok był wyjątkowo dobry dla finansów Dzierżoniowa. Ze środków unijnych i krajowych miasto zdobyło ponad 10 milionów złotych.

  Czytaj dalej
 • Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu. Jakie jeszcze działania podejmował Dzierżoniów w walce ze smogiem?

  W Dzierżoniowie ubyło „kopciuchów”

  Prawie sto pieców węglowych zastąpiono w minionym roku ekologicznym sposobem ogrzewania. To efekt „Programu Małych Ulepszeń” i zmiany ogrzewania w zamian za ulgę w czynszu....

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy17°C

JutroPartly cloudy27°C