Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Archiwum aktualności - maj 2019

W ramach XV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy do Muzeum Miejskiego Dzierżoniowa na spektakl teatralny w wykonaniu alumnów Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”. Sztukę będzie można obejrzeć 4 czerwca o godz. 16.00. Wstęp wolny.

Spektakl „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”

31-05-2019
W ramach XV Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy do Muzeum Miejskiego Dzierżoniowa na spektakl teatralny w wykonaniu alumnów Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Świdnickiej „Za pięć...
Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i funkcjonujących w jego sąsiedztwie firm.

Jak dojechać do szpitala i sąsiednich firm?

31-05-2019
Trwa przebudowa ul. Cichej, Szpitalnej i Okrzei. Największa tegoroczna drogowa inwestycja Dzierżoniowa realizowana jest w taki sposób, aby w jej trakcie zapewniony był dojazd do szpitala i...
Uczniowie i nauczyciele z SP5 i 9

Adrian Piwnik i Mateusz Subocz w finale Dolnośląskiej Gali Talentów

30-05-2019
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 i 9 wystąpili 30 maja podczas IX Dolnośląskiej Gali Talentów organizowanej przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
Grupa osób siedządzych przy stole, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta

Druga kadencja Dzierżoniowskiej Rady Seniorów

30-05-2019
Nowa rada i nowe wyzwania. Spore, bo podczas pierwszej kadencji udało się dużo zrobić. Wystarczy wspomnieć program „Złota rączka”, „Pudełko życia”, "Kartę Seniora" czy organizację „Dni seniora”.
Można się było o tym przekonać się podczas tegorocznego Rodzinnego Integracyjnego Pikniku organizowanego po raz trzeci przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie. Spotkania tego typu są dla nas zawsze wyjątkowe ponieważ oprócz dobrego i aktywnego spędzenia wolnego czasu posiadają także nieocenioną wartość terapeutyczną.

Jak dobrze mieć sąsiada...

29-05-2019
Można się było o tym przekonać się podczas tegorocznego Rodzinnego Integracyjnego Pikniku organizowanego po raz trzeci przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Dzierżoniowie. Spotkania tego typu są dla...
Muzeum Miejskie Dzierżoniowa oraz Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa  zapraszają  4 czerwca do uczestnictwa w muzealnych obchodach 30. rocznicy pierwszych, po II Wojnie Światowej, historycznych wyborów do Senatu i Sejmu z 4 czerwca 1989 roku.

Rocznicowe uroczystości w muzeum

29-05-2019
Muzeum Miejskie Dzierżoniowa oraz Towarzystwo Miłośników Dzierżoniowa  zapraszają 4 czerwca do uczestnictwa w muzealnych obchodach 30. rocznicy pierwszych, po II Wojnie Światowej, historycznych...
Już 4 czerwca na terenie Alei Bajkowych Gwiazd odbędzie się dwunasty Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa. Wydarzenie, które organizowane jest specjalnie dla dzieci, rozpocznie się o godzinie 11.00.

Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa

28-05-2019
Już 4 czerwca na terenie Alei Bajkowych Gwiazd odbędzie się dwunasty Powiatowy Dzień Bezpieczeństwa. Wydarzenie, które organizowane jest specjalnie dla dzieci, rozpocznie się o godzinie 11.00.

Strony

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
8
9
11
18
19
21
22
23
24
25
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair8°C

JutroClear sky18°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne