Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Logo Unii Europejskiej

MENU

Archiwum aktualności - styczeń 2017

Przypominamy o zaproszeniu na czwartkowe konsultacje poświęcone nowej sieci szkół. Mieszkańców Dzierżoniowa zapraszamy 2 lutego, o godzinie 17.00 do sali „Pegaz” Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Spotkanie z mieszkańcami w sprawie oświaty

31-01-2017
Przypominamy o zaproszeniu na czwartkowe konsultacje poświęcone nowej sieci szkół. Mieszkańców Dzierżoniowa zapraszamy 2 lutego na godzinę 17.00 do sali „Pegaz” Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.
Styczniowe obrady rozpoczęła uroczysta część, w trakcie której radni podziękowali mieszkańcom zaangażowanym w tegoroczny finał WOŚP-u, wręczyli certyfikat Honorowego Rezydenta Średniowiecznej Wieży Ratuszowej wylicytowanej podczas finału. Do grona osób wyróżnionych Medalem za Zasługi dla Dzierżoniowa dołączy Ireneusz Placety - dyrektor Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie.

Relacja z 30 sesji Rady Miejskiej Dzierżoniowa

31-01-2017
Styczniowe obrady rozpoczęła uroczysta część, w trakcie której radni podziękowali mieszkańcom zaangażowanym w tegoroczny finał WOŚP-u, wręczyli certyfikat Honorowego Rezydenta Średniowiecznej Wieży...
Organizowane od kilku lat spotkania dzierżoniowskich przedsiębiorców są okazją do dyskusji o rozwoju gospodarczym miasta, firm, o nowych miejscach pracy i przyszłości. Tak również było w tym roku.

Relacja z noworocznego spotkania z przedsiębiorcami

31-01-2017
Organizowane od kilku lat spotkania dzierżoniowskich przedsiębiorców są okazją do dyskusji o rozwoju gospodarczym miasta, firm, o nowych miejscach pracy i przyszłości. Tak również było w tym roku....
75 prac wpłynęło na 1.Miejski Międzypokoleniowy Konkurs Plastyczny, który zorganizowało Gimnazjum nr 1. W wykonywanie ozdób świątecznych zaangażowane były całe rodziny, a jury doceniło misterność i różnorodne techniki wykonania prac.

Gimnazjum nr 1 nagrodziło międzypokoleniowe ozdoby

30-01-2017
75 prac wpłynęło na 1.Miejski Międzypokoleniowy Konkurs Plastyczny, który zorganizowało Gimnazjum nr 1. W wykonywanie ozdób świątecznych zaangażowane były całe rodziny, a jury doceniło misterność i...
Bony na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 1900 zł i tablety – to nagrody dla najlepszych w XIV Memoriale Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Do rywalizacji o końcowe zwycięstwo przystąpiło 16 zespołów z rocznika 2006, łącznie blisko 200 dzieci.

Piłkarska pamięć w XIV Memoriale Sławomira Harafa

30-01-2017
Bony na zakup sprzętu sportowego o łącznej wartości 1900 zł i tablety – to nagrody dla najlepszych w XIV Memoriale Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend w hali Ośrodka Sportu i...
Wieloletni dyrektor Aresztu Śledczego odebrał odznaczenie 30 stycznia podczas Sesji Rady Miejskiej. Zobacz, za co je przyznano.

Ireneusz Placety z Medalem za Zasługi dla Dzierżoniowa

30-01-2017
Wieloletni dyrektor Aresztu Śledczego odebrał odznaczenie 30 stycznia podczas Sesji Rady Miejskiej. Zobacz, za co je przyznano.
Byłego mistrz Europy oraz pretendenta do tytułu mistrza świata w kategorii junior ciężkiej – Mateusza Masternaka i wielu innych bokserów będziemy mogli zobaczyć na ringu w Dzierżoniowie już 4 marca. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbędzie gala boksu zawodowego Budweld Boxing Night: Noc Prawdy.

Gala boksu Budweld Boxing Night: Noc Prawdy

30-01-2017
Byłego mistrza Europy oraz pretendenta do tytułu mistrza świata w kategorii junior ciężkiej – Mateusza Masternaka i wielu innych bokserów będziemy mogli zobaczyć na ringu w Dzierżoniowie już 4 marca...

Strony

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
4
8
9
11
18
19
21
22
23
24
25
30

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair8°C

JutroClear sky18°C

Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne