Rusza letnie kino plenerowe

Grafika. Na żółtym tle napis Kino Plenerowe oraz tytuły  daty emisji filmów

Jeśli szukacie pomysłu na letni wieczór w Dzierżoniowie, to koniecznie sprawdźcie repertuar letniego kina plenerowego. Czekają filmowe hity i doskonała atmosfera.

Gotowi na kino pod chmurką? W dwa czerwcowe popołudnia i wieczory murawa boiska dzierżoniowskiego OSiR-u (ul. Strumykowa 1) zmieni się w plenerową salę kinową.

16 czerwca mamy propozycję, która  może zainteresować w szczególności pary. To francuska komedia romantyczna „Poznajmy się jeszcze raz”. To film o poszukiwaniu siebie, odnajdywaniu miłości, hipnotycznym uroku, jaki zdolna jest wywierać przeszłość i niebezpieczeństwach ulegania zbyt silnie przywiązującej do niej melancholii. Do tego doskonały humor i świetni aktorzy. Początek projekcji o godz. 19.00.

Natomiast 18 czerwca proponujemy kino familijne. Film produkcji brytyjskiej - „Czworo dzieci i coś” - to pełna przygód ekranizacja powieści Jacqueline Wilson. Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci za sobą nie przepadają. Dla Róży, Roberta, Psujki i Magdalenki pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni, aż do dnia, kiedy znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Piaskoludek - zabawna kudłata istota - ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Projekcja filmu zaczyna się o godz. 17.00.

Seanse plenerowe są bezpłatne. Wystarczy wziąć leżak, koc lub materac, rozłożyć się wygodnie na pięknej murawie i oglądać.