Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

MENU

Media lokalne

Radio Sudety - pierwsza w Polsce komercyjna rozgłośnia radiową, założona w 1993 roku. "Sudety" to żywe radio, informujące o tym co dzieje się w polityce, gospodarce, kulturze i sporcie. Pomaga w rozwiązywaniu problemów, interweniuje w imieniu słuchaczy. Muzyką i pozytywnym nastawieniem umila czas mieszkańcom okolicznych powiatów.


Telewizja Sudecka - od 1994 roku uczestniczy w wydarzeniach społecznych i kulturalnych oraz istotnych sprawach dotyczących regionu. Telewizja jest m.in. wielokrotnym laureatem "Kryształowego Ekranu", tworzy także dokumentalno-historyczne filmy, dostępne w ogólnopolskich i specjalistycznych miesięcznikach.


Tygodnik Dzierżoniowski - ukazująca się od 1998 roku lokalna gazeta, opisująca wydarzenia powiatu dzierżoniowskiego. Pierwszy numer "Tygodnika" ukazał się 28 kwietnia 1998 roku, w gazecie można przeczytać o bieżących wydarzeniach sportowych, kulturalnych, o działaniach lokalnego samorządu, o sprawach społecznych i politycznych.


TD-24 – portal internetowy Tygodnika Dzierżoniowskiego zawiera bieżące informacje o wydarzeniach dzierżoniowskiego powiatu. Można tutaj także przeczytać artykuły publikowane wcześniej w gazecie.


Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy – pierwszy numer gazety ukazał się 8 kwietnia 2011 roku. Piątkowy tygodnik informuje o sukcesach i problemach powiatu i życiu jego mieszkańców. Zespół tworzą młodzi ludzie, którzy  z pasją wykonują swoją pracę.


DTP-24.pl - portal internetowy Powiatowego Tygodnika Dzierżoniowskiego zawiera bieżące informacje o wydarzeniach dzierżoniowskiego powiatu. Można tutaj także przeczytać artykuły publikowane wcześniej w gazecie.


Doba.pl   - pierwszy w Dzierżoniowie internetowy portal informacyjny, obejmujący dziś zasięgiem powiat dzierżoniowski, świdnicki i wałbrzyski. Doba istnieje od maja 2001 roku. Na jej stronach znaleźć można wiadomości lokalne, forum dyskusyjne, informacje sportowe, kulturalne.


Dzisiaj Dzierżoniów  - portal, który powstał by codziennie informować o aktualnościach z życia powiatu dzierżoniowskiego. Zawiera dawkę najświeższych informacji, propozycje kulturalne oraz sportowe.

Dz-ow.pl - internetowy portal informacyjny, który powstał w 2012 roku. Publikowane tu infotmacje dotyczą powiatu dzierżoniowskiego. Można na nim znaleźć również wywiady, zapowiedzi oraz relacje z imprez kulturalnych i sportowych.
nasze-miasto.pl - informacyjny portal internetowy poświęcony wydarzeniom w powiecie dzierżoniowskim.
mojeinformacje.pl - informacyjny portal internetowy poświęcony lokalnym wydarzeniom bizensowym, kulturalnym oraz politycznym.

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
3
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
20
21
22
23
25
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajFair30°C

23°C

JutroPartly cloudy16°C

16°C

więcej
Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne