Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

MENU

Musical o kocie w butach

18-03-2014
Dzierżoniów Kot w Butach

"...Wiara czyni cuda - już dobrze to wiecie, a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie …" - oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu "O Kocie w butach przy wesołych nutach", przygotowanego przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa. Będzie go można obejrzeć w najbliższą niedzielę 23 marca o godz. 16.00 w Kinoteatrze „Zbyszek” w ramach Teatralnej Niedzieli.

Fabułę wszyscy znają: najmłodszy syn młynarza - Adam - otrzymuje w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Nie spodziewa się nawet, że dar ten odmieni jego życie. Kot nagle zaczyna mówić i  bierze w swoje ręce los opiekuna. Wspólnie poznają miłość młynarczyka – królewnę Lenę, walczą o jej serce z bogatym Księciuniem i dzielnie stawiają czoła złemu czarnoksiężnikowi Buranowi.

Piękne piosenki, barwne kostiumy i wartka akcja na pewno przypadną do gustu każdemu młodemu widzowi. Bilety na spektakl w cenie 12 zł na parterze i 10 zł na balkonie można nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez stronę www.dok.pl w zakładce KUP BILET.

Polecane informacje:

 • Opakowania materiałowe składają się z papieru, polietylenu i folii aluminiowej. Sposobów na ich recykling jest wiele. Wracają one do nas w postaci papieru, płyt wykorzystywanych w budownictwie, przy produkcji mebli oraz energii. Jeden litrowy „karton” po mleku lub sokach posiada wartość energetyczną pozwalającą zasilać żarówkę o mocy 40 Watt przez 1,5 godziny!

  Zmiany w sposobie segregacji odpadów

  Wiemy, jak bardzo nasze codzienne zachowanie wpływa na środowisko. Oddzielanie różnych materiałów w celu ich ponownego przetworzenia stało się już naszym nawykiem. Jeden z...

  Czytaj dalej
 • Jeśli zastanawiacie się nad udziałem w tegorocznych prezentacjach, to warto już podjąć decyzję. Liczba wolnych stoisk jest coraz mniejsza. W tym roku nagrodą główną dla odwiedzających będzie Skoda Citygo. Na XXII Dzierżoniowskie Prezentacje zapraszamy 24 i 25 września.

  Stoiska dla wystawców – skoda dla odwiedzających

  Jeśli zastanawiacie się nad udziałem w tegorocznych prezentacjach, to warto już podjąć decyzję. Liczba wolnych stoisk jest coraz mniejsza. W tym roku nagrodą główną dla...

  Czytaj dalej
 • Samorządowcy Ziemi Dzierżoniowskiej, przedstawiciele głównego inwestora (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei) oraz przedstawiciele firmy, która wygrała przetarg na budowę pierwszego odcinka obwodnicy Dzierżoniowa omówili najwalniejsze kwestie związane z kluczową dla rozwoju naszego miasta i regionu inwestycją.

  Obwodnica Dzierżoniowa - pierwsza rada budowy

  Samorządowcy Ziemi Dzierżoniowskiej, przedstawiciele głównego inwestora (Dolnośląska Służba Dróg i Kolei) oraz przedstawiciele firmy, która wygrała przetarg na budowę pierwszego...

  Czytaj dalej
 • Aby skorzystać z rządowego programu pomocy uczniom należy do 15 września złożyć wniosek u dyrektora szkoły, do której chodzi nasze dziecko. Dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego, lub podręczników do kształcenia w zawodach.

  Wyprawka szkolna – poradnik dla rodziców

  Aby skorzystać z rządowego programu pomocy uczniom należy do 15 września złożyć wniosek u dyrektora szkoły, do której chodzi nasze dziecko. Dofinansowanie obejmuje zakup podręczników...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajClear sky25°C

23°C

JutroRain showers24°C

17°C

więcej
Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne