Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

MENU

Michał Bobrowski wicemistrzem Polski

14-11-2012

10-11 listopada odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitstu. Klub JUNIOR Dzierżoniów reprezentował jedynie najlepszy zawodnik w tym sezonie Michał Bobrowski. Michał startował w kategorii Juniorów +84,3 gdzie wywalczył srebrny medal. Nasz zawodnik po drodze do finału pokonał 3 przeciwników. W finale musiał uznać wyższość zawodnikowi z Koźmina ulegając mu nieznacznie na punkty.

Swój start uważam za bardzo udany. Nie spodziewałem się takiego rezultatu. Mój sezon jest bardzo długi w tym roku i naprawdę bardzo wyczerpujący. Myślę że dzięki mojemu trenerowi Norbertowi zostałem dobrze przygotowany do zawodów za co mu serdecznie chciałem podziękować. Czeka mnie jeszcze kilka startów w tym roku więc jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa na macieMichał Bobrowski.

Michał po raz kolejny pokazał wielki charakter i umiejętności podczas walk. Ten sezon Michał ma bardzo imponujący startował z powodzeniem w Brazylijskim Jiu Jitsu, MMA, Kick-Boxingu, Teakwondo, Muai Thai oraz Zapasach. Jak widać Michał jest wszechstronnym zawodnikiem co udowadnia wysokimi wynikami sportowymi.

Polecane informacje:

 • Rozszerza się zakres działalności Funduszu Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego. Instytucja wspierająca rozwój przedsiębiorczości będzie mogła także poręczać dotacje dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą i starających się o unijne pieniądze, w tym także dotacje udzielane przez Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie. Dla wielu, szczególnie osób planujących rozpocząć działalność i małych przedsiębiorstw, może to być sporym ułatwieniem.

  Nie tylko poręczą kredyty - zmiany w FPKPD

  Rozszerza się zakres działalności Funduszu Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego. Instytucja wspierająca rozwój przedsiębiorczości będzie mogła także poręczać...

  Czytaj dalej
 • Akcesoria dachowe będzie wytwarzać szwedzka firma CW Lundberg, która za kilka miesięcy rozpocznie produkcję w dzierżoniowskiej podstrefie. Nowy inwestor otrzymał już pozwolenie na budowę.

  Zapełniamy podstrefę – nowy inwestor

  Akcesoria dachowe będzie wytwarzać szwedzka firma CW Lundberg, która za kilka miesięcy rozpocznie produkcję w dzierżoniowskiej podstrefie. Nowy inwestor otrzymał już pozwolenie...

  Czytaj dalej
 • Gimnazjaliści z Dzierżoniowa decydują dziś o inwestycjach i wydarzeniach, które w przyszłym roku zostaną zrealizowane w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

  Lekcja samorządności i ekonomii

  Gimnazjaliści z Dzierżoniowa decydują dziś o inwestycjach i wydarzeniach, które w przyszłym roku zostaną zrealizowane w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

  Czytaj dalej
 • Kresy Wschodnie - życie codzienne, architektura, rozwój gospodarczy – to tytuł czasowej wystawy, którą można obejrzeć w Muzeum Miejskim Dzierżoniowa. Na otwierający ją wernisaż zapraszamy 23 czerwca, o godz. 17.00.

  Nowa wystawa w muzeum

  Kresy Wschodnie - życie codzienne, architektura, rozwój gospodarczy – to tytuł czasowej wystawy, którą można obejrzeć w Muzeum Miejskim Dzierżoniowa. Na otwierający ją wernisaż...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
2
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
21
22
23

Nadchodzące wydarzenia

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajCloudy16°C

16°C

JutroLight rain18°C

15°C

więcej
Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne