Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

MENU

Michał Bobrowski wicemistrzem Polski

14-11-2012

10-11 listopada odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitstu. Klub JUNIOR Dzierżoniów reprezentował jedynie najlepszy zawodnik w tym sezonie Michał Bobrowski. Michał startował w kategorii Juniorów +84,3 gdzie wywalczył srebrny medal. Nasz zawodnik po drodze do finału pokonał 3 przeciwników. W finale musiał uznać wyższość zawodnikowi z Koźmina ulegając mu nieznacznie na punkty.

Swój start uważam za bardzo udany. Nie spodziewałem się takiego rezultatu. Mój sezon jest bardzo długi w tym roku i naprawdę bardzo wyczerpujący. Myślę że dzięki mojemu trenerowi Norbertowi zostałem dobrze przygotowany do zawodów za co mu serdecznie chciałem podziękować. Czeka mnie jeszcze kilka startów w tym roku więc jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa na macieMichał Bobrowski.

Michał po raz kolejny pokazał wielki charakter i umiejętności podczas walk. Ten sezon Michał ma bardzo imponujący startował z powodzeniem w Brazylijskim Jiu Jitsu, MMA, Kick-Boxingu, Teakwondo, Muai Thai oraz Zapasach. Jak widać Michał jest wszechstronnym zawodnikiem co udowadnia wysokimi wynikami sportowymi.

Polecane informacje:

 • 2762 uczniów rozpoczęło letnie wakacje. Życzymy aby były one słoneczne, pełne przygód i bezpieczne. Koniec roku szkolnego był najlepszą okazją do nagrodzenia wyróżniających się uczniów. Za jakie osiągnięcia Dzierżoniów nagradza młodych mieszkańców?

  Stypendia, nagrody i upragnione wakacje

  2762 uczniów rozpoczęło letnie wakacje. Życzymy aby były one słoneczne, pełne przygód i bezpieczne. Koniec roku szkolnego był najlepszą okazją do nagrodzenia wyróżniających...

  Czytaj dalej
 • Budżet obywatelski 2016 – wyniki

  20% frekwencja jest jedną z najwyższych jaką osiągnięto w historii polskich budżetów obywatelskich. Gratulacje za ten wynik należą się wszystkim, którzy oddali swoje głosy....

  Czytaj dalej
 • Organizacja ruchu na ul. 11 Listopada, Szkolnej, Słowackiego, Grota Roweckiego, Lipowej, Brzozowej i Marszałkowskiej pozostanie w obowiązującym dziś kształcie. Taką decyzję podjął burmistrz po przeprowadzonych w tej sprawie konsultacjach.

  Reakcja na oczekiwania mieszkańców

  Organizacja ruchu na ul. 11 Listopada, Szkolnej, Słowackiego, Grota Roweckiego, Lipowej, Brzozowej i Marszałkowskiej pozostanie w obowiązującym dziś kształcie. Taką decyzję...

  Czytaj dalej
 • Ponad 350 mieszkańców złożyło już wniosek o wydane Dzierżoniowskiej Karty Seniora. Mamy także pierwsze firmy oferujące ulgi mieszkańcom 60+. Spotkanie inaugurujące projekt burmistrza i Rady Seniorów skierowany do naszej starszej młodzieży cieszyło się dużym zainteresowaniem. Z jakich ulg można już korzystać?

  Świetny start programu Dzierżoniów Przyjazny Seniorom

  Ponad 350 mieszkańców złożyło już wniosek o wydane Dzierżoniowskiej Karty Seniora. Mamy także pierwsze firmy oferujące ulgi mieszkańcom 60+. Spotkanie inaugurujące projekt...

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy17°C

19°C

JutroRain24°C

19°C

więcej
Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne