Dzierżoniów

RSSRSS

Przejdź do: E-URZĄD

Michał Bobrowski wicemistrzem Polski

14-11-2012

10-11 listopada odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitstu. Klub JUNIOR Dzierżoniów reprezentował jedynie najlepszy zawodnik w tym sezonie Michał Bobrowski. Michał startował w kategorii Juniorów +84,3 gdzie wywalczył srebrny medal. Nasz zawodnik po drodze do finału pokonał 3 przeciwników. W finale musiał uznać wyższość zawodnikowi z Koźmina ulegając mu nieznacznie na punkty.

Swój start uważam za bardzo udany. Nie spodziewałem się takiego rezultatu. Mój sezon jest bardzo długi w tym roku i naprawdę bardzo wyczerpujący. Myślę że dzięki mojemu trenerowi Norbertowi zostałem dobrze przygotowany do zawodów za co mu serdecznie chciałem podziękować. Czeka mnie jeszcze kilka startów w tym roku więc jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa na macieMichał Bobrowski.

Michał po raz kolejny pokazał wielki charakter i umiejętności podczas walk. Ten sezon Michał ma bardzo imponujący startował z powodzeniem w Brazylijskim Jiu Jitsu, MMA, Kick-Boxingu, Teakwondo, Muai Thai oraz Zapasach. Jak widać Michał jest wszechstronnym zawodnikiem co udowadnia wysokimi wynikami sportowymi.

Polecane informacje:

 • Zgorszony przez spółkę Wodociągi i Kanalizacja projekt zajmuje 12 miejsce, na 99 projektów przyjętych do realizacji. To wyniki pierwszego konkursu unijnego w ramach rozdania 2014-2020

  Dzierżoniowski WIK bliski pozyskania 32 milionów

  Zgołoszony przez spółkę Wodociągi i Kanalizacja projekt zajmuje 12 miejsce, na 99 przyjętych do realizacji. To wyniki pierwszego konkursu unijnego w ramach rozdania 2014-2020

  Czytaj dalej
 • W ramach VI Powiatowego Dnia Dawcy 1 czerwca między 10.00-18.00 potrwa rejestracja potencjalnych dawców szpiku do bazy dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS Polska. Od godz. 9.00 do 16.00 będzie natomiast można oddać krew w Zespole Szkół nr 3 w Dzierżoniowie.

  Zostań dawcą – uratuj komuś życie

  W ramach VI Powiatowego Dnia Dawcy 1 czerwca między 10.00-18.00 potrwa rejestracja potencjalnych dawców szpiku do bazy dawców komórek macierzystych Fundacji DKMS Polska. Od godz....

  Czytaj dalej
 • Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski był jednym z prelegentów konferencji poświęconej współpracy samorządów w obszarach funkcjonalnych. Uczestniczyli w niej przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, samorządowcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych.

  Dzielimy się partnerskimi doświadczeniami

  Burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski był jednym z prelegentów konferencji poświęconej współpracy samorządów w obszarach funkcjonalnych. Uczestniczyli w niej przedstawiciele...

  Czytaj dalej
 • Realizowane w tym roku inwestycje usprawnią komunikację i znacząco wpłyną na wygląd naszego miasta. Polecamy relację fotograficzną.

  Na jakim etapie są dzierżoniowskie inwestycje?

  Realizowane w tym roku inwestycje usprawnią komunikację i znacząco wpłyną na wygląd naszego miasta. Polecamy relację fotograficzną.

  Czytaj dalej

Kalendarz wydarzeń

p w ś c p s n
16
18
19
20
23
24
25
26
30
31

Galerie zdjęć Dzierżoniowa

Pogoda

DzisiajPartly cloudy21°C

16°C

JutroLight rain22°C

17°C

więcej
Dzierżoniów na Twitterze
Dzierżoniów na Google+
Pokaż panel Facebooka
Dzierżoniów na Facebooku
Pokaż przetargi

Nieruchomości

Zamówienia publiczne